Strona Główna BIP Strona Główna
Praca w WKU
 

Wojskowy Komendant  Uzupełnień poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Praca w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Łodzi


 

Wynik naboru na stanowisko referenta w Sekcji Administrowania Rezerwami w służbie cywilnej

 

      Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pani Aleksandry KALMAN - MANGOLD na stanowisku referenta w Sekcji Administrowania Rezerwami.


W związku z likwidacją etatu, dotyczącego stanowiska Referenta w Sekcji Administrowania Rezerwami, nie zatrudniono na tym stanowisku, kandydata wyłonionego w trakcie przeprowadzonego konkursu na to stanowisko.

 

 


 

Wynik naboru na stanowisko specjalisty w Sekcji Planowania (zastępstwo) w służbie cywilnej

 

      Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pana Przemysława KOCHAŃSKIEGO na stanowisku specjalisty w Sekcji Planowania.

 


Wynik naboru na stanowisko referenta w wydziale rekrutacji w służbie cywilnej

 

      Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pani Martyny Beczkowskiej na stanowisku referenta w wydziale rekrutacji.

 


 

Wynik naboru na stanowisko referenta w Sekcji Administrowania Rezerwami w służbie cywilnej

 

      Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pani Małgorzaty Krzypkowskiej na stanowisku referenta Sekcji Administrowania Rezerwami. 

 Wynik naboru na stanowisko starszego referenta w Sekcji Uzupełnień w służbie cywilnej (zastępstwo)

 

      Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Panią Paulinę Miazek na stanowisko starszego referenta Sekcji Uzupełnień (zastępstwo).

 


 

Wynik naboru na stanowisko referenta Sekcji Administrowania Rezerwami

w służbie cywilnej
     
 
Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Panią
Justynę TRĘBACZ - SEMENOWICZ na stanowisko referenta Sekcji Administrowania Rezerwami.

 


Wynik naboru na stanowisko referenta Sekcji Administrowania Rezerwami

w służbie cywilnej
     
 
Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Panią Aleksandrę Minecką na stanowisko referenta Sekcji Administrowania Rezerwami.
  

 

Wynik naboru na stanowisko referenta Sekcji Planowania 
w służbie cywilnej
     
 
Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej” Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pana Mariusza TOMCZAKA na stanowisko referenta Sekcji Planowania.
 
Wynik naboru na stanowisko Samodzielnego Referenta
w służbie cywilnej

 

Na podstawie „Protokołu z naboru na stanowisko w służbie cywilnej”, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Łodzi podjął decyzję o zatrudnieniu Pana Pawła Zdziarskiego na stanowisko Samodzielnego Referenta w Komendzie.